19-okt   Carel Cuppers De Esch JO15-1 - De Lutte JO15-1 19.00 uur SR/KNVB Comp.
    Erik Koopman FC Eindhoven - FC Volendam 20.00 uur ASR/KNVB Comp.
             
20-okt   Jordy Bakker Stevo JO19-1 - ATC'65 JO19-1 14.30 uur SR/KNVB Comp.
    Fatih Capar SDC'12 2 - Tubantia 2 18.00 uur SR/NOT Comp.
    Jos Engbers FC Twente JO17-1 - AZ JO17-1 12.30 uur ASR/KNVB Comp.
    Mike Harmsen De Bataven JO19-1 - VA NEC JO19-1 14.30 uur SR/KNVB Beker
    Elmar van der Hooft ATC'65 JO19-2 - Rohda Raalte JO19-2 14.00 uur SR/KNVB Beker
    Henk Hulsmeijers FC Berghuizen 2 - Tubantia 2 16.30 uur SR/KNVB Comp.
    Lars Iepma Witkampers JO19-1 - vv Dieren JO19-1 14.30 uur SR/KNVB Beker
    Bouke Kamphuis Enter JO19-1 - SVVN JO19-1 14.30 uur SR/KNVB Beker
    Björn Kuipers Excelsior  - Vitesse 18.30 uur SR/KNVB Comp.
    Robbie Rakers SDC'12 JO19-1 - Excelsior'31 JO19-1 14.30 uur RA/KNVB Beker
             
21-okt   Jos Enbers asv Papendorp - Gemert 14.30 uur RA/KNVB Comp.
    Peter Geerdink TVC'28 2 - DCS 2 11.15 uur SR/KNVB Comp.
    Mike Harmsen Bon Boys  - WSV 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Dave Hoffmann Vosseveld - NVC 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Henk Hulsmeijers Victoria'28 - Twenthe Goor 14.00 uur RA/KNVB Comp.
    Koen Klunder MSC/Amslot - RKZVC 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Björn Kuipers Feijenoord - PEC Zwolle 14.30 uur VAR/KNVB Comp.
    Huub Nijhuis Phenix - SVV'91 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Gerrit Oude Wolcherink Haarle - Markelo 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Robbie Rakers Vasse - Rood Zwart 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Fikret ucuncu KOSC 2 - EMOS 2 11.00 uur SR/KNVB Comp.
             
22-okt   Huub Nijhuis FC Almelo 6 - HHC Hardenberg 2 20.30 uur SR/KNVB/Zaal Comp.
             
23-okt   Mike Harmsen Quick'20 - Delden 20.00 uur SR/NOT Tukker Cup
    Erik Koopman FC Twente 2 - sc. Heerenveen 2 18.30 uur ASR/KNVB Comp.
    André Leushuis SDC'12 - Diepenheim 20.00 uur SR/NOT Tukker Cup
             
26-okt   Huub Nijhuis WZV/SA 1 - VVG'25 2 20.30 uur SR/KNVB/Zaal Comp.
             
27-okt   Fatih Capar De Tukkers JO19-1 - SDC'12 JO19-1 14.30 uur SR/KNVB Comp.
    Carel Cuppers SDC'12 JO15-1 - HHC Hardenberg JO15-1 12.30 uur SR/KNVB Comp.
    Jos Engbers ON Groningen - vv Groningen 15.00 uur ASR/KNVB Comp.
    Peter Geerdink De Lutte JO19-1 - SDC'12 JO19-2 15.00 uur SR/KNVB Comp.
    Haike Grondman Losser JO15-1 - Sp. Overdinkel JO15-1 12.30 uur SR/KNVB Comp.
    Mike Harmsen Quick'20 JO19-1 - d'Olde Veste JO19-1 14.30 uur SR/KNVB Comp.
    Henk Hulsmeijers FC Berghuizen 2 - AJC'96 2 16.30 uur SR/Club Comp.
    Lars Iepma MVV'29 JO19-1 - HHC Hardenberg JO19-1 14.30 uur SR/KNVB Comp.
    Rob Olde Klieverink ON Groningen - vv Groningen 15.00 uur SR/KNVB Comp.
    Fikret Ucuncu RSC JO17-1 - UD W. JO17-1 12.45 uur SR/KNVB Comp.
             
28-okt   Carel Cuppers TVC'28 3 - Vogido 2 11.15 uur SR/KNVB Comp.
    Piet van Ek Fleringen - Phenix 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Bert Eulink Sp. Overdinkel 2 - De Lutte 2 10.00 uur SR/KNVB Comp.
    Dave Hoffmann avc Heracles - TVV 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Jos Kienhuis DTC'07 3 - UD W. 6 11.15 uur SR/KNVB Comp.
    André Leushuis HAVO - Beuningse Boys 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Huub Nijhuis NEO 2 - Heino 2 11.00 uur SR/KNVB Comp.
    Gerrit Oude Wolcherink Nieuw Heeten - Enter 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Robbie Rakers Buurse - TVO 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Fikret ucuncu FC Aramea 2 - FC Winterswijk 3 12.30 uur SR/KNVB Comp.
    Henk Wippo SVV'91 - Berghuizen 14.00 uur SR/KNVB Comp.
             
29-okt   Huub Nijhuis Robur et Velocitas 2  - Voorst 1 19.15 uur SR/KNVB/Zaal Comp.
    Huub Nijhuis Victoria Boys 2 - CSV Apeldoorn 6 20.15 uur SR/KNVB/Zaal Comp.
             
30-okt   Jordy Bakker Quick'20 - MVV'29 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
    Henk Blokhuis Quick'20 - MVV'29 20.15 uur SR/KNVB Beltona
    Jos Engbers Quick'20 - MVV'29 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
    André Leushuis De Esch - Tubantia 20.00 uur SR/NOT Oefen
             
31-okt   Lars Iepma Sparta E. - Avanti W. 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
    Huub Nijhuis Sparta E. - Avanti W. 20.00 uur SR/KNVB Beltona
    Jurre Schepers Sparta E. - Avanti W. 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
             
2-nov   Huub Nijhuis Colmschate - SMR 20.00 uur SR/KNVB/Zaal Comp.
             
9-nov   Huub Nijhuis Holten 1 - KCVO 1 19.00 uur SR/KNVB/Zaal Comp.
    Huub Nijhuis Blauw Wit'66 2  - Holten 3 20.00 uur SR/KNVB/Zaal Comp.
             
10-nov   Firas Al Khatib RSC - Oud FC Twente 16.30 uur ASR/NOT Oefen
    Dave Hoffmann RSC - Oud FC Twente 16.30 uur SR/NOT Oefen
    Anton Tafas RSC - Oud FC Twente 16.30 uur ASR/NOT Oefen
             
13-nov   André Leushuis Longa'30 - DZSV 20.00 uur SR/KNVB Achterhoek Cup
             
18-nov   Jos Kienhuis DTC'07 2 - De Tukkers 3 09.30 uur SR/KNVB Comp.
             
20-nov   Fatih Capar Avanti W. - Wilhelminaschool 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
    Peter Dorman Quick'20 -  DETO 20.15 uur SR/KNVB Beltona
    Jos Engbers Quick'20 -  DETO 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
    Mike Harmsen Avanti W. - Wilhelminaschool 20.15 uur SR/KNVB Beltona
    Elmar van der Hooft Avanti W. - Wilhelminaschool 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
    Robbie Rakers Quick'20 -  DETO 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
             
21-nov   Firas Al Khatib Sparta E. - Victoria'28 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
    Peter Geerdink Sparta E. - Victoria'28 20.00 uur SR/KNVB Beltona
    Anton Tafas Sparta E. - Victoria'28 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
             
9-dec   Jos Kienhuis DTC'07 3 - Stevo 7 11.15 uur SR/KNVB Comp.
             
11-dec   Fatih Capar Quick'20 - BWO 20.15 uur SR/KNVB Beltona
    Jos Engbers Quick'20 - BWO 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
    Fikret Ucuncu Quick'20 - BWO 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
             
12-dec   Paul Damhuis Sparta E. - Wilhelminaschool 20.00 uur SR/KNVB Beltona
    Lars Iepma Sparta E. - Wilhelminaschool 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
    Jurre Schepers Sparta E. - Wilhelminaschool 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
             
26-feb   Jordy Bakker Avanti W. - Sparta E. 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
    Robbie Rakers Avanti W. - Sparta E. 20.00 uur SR/KNVB Beltona
    Fikret Ucuncu Avanti W. - Sparta E. 20.00 uur SR/KNVB Beltona