Bij de scheidsrechter vereniging Noord Oost Twente zijn ook donateurs welkom. Voor elk bedrag hoger dan € 25,00 per jaar is men donateur.

Een donateur kan gebruik maken van dezelfde faciliteiten als de leden.

Het enige verschil is dat een donateur niet welkom is op de Algemene Leden Vergadering, elke derde dinsdag in januari.

 Beste leden,

 

Ook in het jubileumjaar 2015 wordt er weer contributie geïnd via de Europese variant van de Nederlandse incasso: de Euro-incasso. De afschrijving op uw rekeningoverzicht ziet er dan anders uit dan u nu gewend bent.

 

U herkent onze incasso aan de volgende gegevens:

Incassant ID:                            NL19ZZZ400745860000

Uw machtigingskenmerk:          NOT_LIDMAATSCHAP_2015

Omschrijving:                           Contributie Scheidsrechtersvereniging NOT – 2015

 

Het contributiebedrag is vastgesteld in de Algemene Ledenvergadering van dinsdag 20 januari 2015 op EUR 55,- per kalenderjaar. Wij schrijven dit bedrag op vanaf vrijdag 6 maart 2015 van uw rekening af.

 

Uiteraard zijn onze juniorenleden (jonger dan 18 jaar op 1 januari 2015) en ereleden vrijgesteld van contributie.

 

Heeft u vragen over deze incasso? Neem dan contact op met ondergetekende.

 

Met vriendelijke groet,

 

Peter Dorman

Penningmeester

Scheidsrechtersvereniging Noord-Oost Twente
Zonder Respect Geen Voetbal

www.svnot.nl  |  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

                                                                              

 

 
2017-11-04--2018-16                    
                     
maandag 9 oktober 2017 AJC'96 - Victoria'28 20:00   A 11 SR Huub Nijhuis BPRG46I
                ASR Henk Hulsmeijers BNTB35F
Uitslag 1-1, Victoria'28 wns               ASR Jurre Schepers GKPK90D
                     
dinsdag 10 oktober 2017 MVV'29 - ON 20:00   C 12 SR Henk Wippo FFFZ72A
                ASR Firas Al Khatib SCRT57T
Uitslag 1-3               ASR Peter Geerdink BPCY533
                     
dinsdag 31 oktober 2017 Quick'20 - HSC'21 20.00   B 21 SR Fatih Capar FQRB055
                ASR Peter Geerdink BPCY533
Uitslag 3-2               ASR Haike Grondman PRPS27P
                     
dinsdag 21 november 2017 Quick'20 - Sparta E. 20.00   B 31 SR Dave Hoffmann LWKH47C
                ASR Huub Nijhuis BPRG46I
Uitslag 8-1               ASR Fatih Capar FQRB055
                     
Tuesday, 28 November 2017 AJC'96 - Avanti W. 20:00   A 32 SR Dave Hoffmann LWKH47C
                ASR Jordy Bakker MCVK22M
Uitslag 0-4               ASR Bouke Kamphuis LYWP71P
                     
                     
dinsdag 23 januari 2018 MVV'29 - Wilhelminaschool 20:00   C 52 SR Henk Wippo FFFZ72A
                ASR Peter Geerdink BPCY533
Uitslag 6-2               ASR Firas Al Khatib SCRT57T
                     
                     
maandag 19 februari 2018 AJC'96 - BWO 20:00   A 51 SR Henk Blokhuis BPRJ51V
                ASR Fikret Ucuncu FFXM712
Uitslag 1-0 GWO               ASR Bouke Kamphuis LYWP71P
                     
woensdag 7 maart 2018 MVV'29 - DETO 20:00   C 62 SR Paul Damhuis BPTL74U
                ASR Jos Engbers BPHP41M
Uitslag 2-4               ASR Bouke Kamphuis LYWP71P
                     
dinsdag 10 april 2018 Sparta E. - Quick'20 20.00   B   SR Dave Hoffmann LWKH47C
Uitslag 0-2               ASR Anton Tafas SPHN91A
                ASR Peter Geerdink BPCY533
                     
opnieuw vast te stellen Quick'20 - PH 20.00   B 42 SR Paul Damhuis BPTL74U
                ASR Elmar van der Hooft MBDD06E
                ASR Peter Geerdink BPCY533
                     
                     
             
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
             
16-jun   Jordy Bakker Voorwaarts Twello JO19-1 - PH JO19-1 14.30 uur ASR/KNVB NC
    Mike Harmsen Quick'20 JO17-1 - Drachtster Boys JO17-1 14.30 uur ASR/KNVB NC
    Damir Sehovic Voorwaarts Twello JO19-1 - PH JO19-1 14.30 uur SR/KNVB NC
             
17-jun   Mike Harmsen LSV - Juventa'12 14.00 uur ASR/KNVB NC
    Robbie Rakers Delden - Angerlo Vooruit 14.30 uur ASR/KNVB NC
    Pim Weghorst Sc. Bemmel - WAVV 14.00 uur SR/KNVB NC
             
23-jun   Fatih Capar Beltona Finale dag 09.00 uur SR/NOT Toernooi
    Peter Geerdink Beltona Finale dag 09.00 uur SR/NOT Toernooi
    Fikret Ucuncu Beltona Finale dag 09.00 uur SR/NOT Toernooi
             
30-jun   Fatih Capar vv Twenthe - DETO 18.00 uur ASR/NOT Finale Tukkercup
    Jos Engbers vv Twenthe - DETO 18.00 uur ASR/NOT Finale Tukkercup
    Rob Olde Klieverink vv Twenthe - DETO 18.00 uur SR/NOT Finale Tukkercup
             
7-jul   Damir Sehovic Almelose selectie - Heracles Almelo 14.30 uur ASR/KNVB Oefen
             
8-jul   Henk Hulsmeijers Beach soccer Oldenzaal 10.00 uur SR/NOT Toernooi
    Rob Olde Klieverink Beach soccer Oldenzaal 10.00 uur SR/NOT Toernooi
             
22-aug   Peter Geerdink FC Berghuizen VR1 - HHC Hardenberg VR1 20.00 uur SR/NOT Oefen