Bij de scheidsrechter vereniging Noord Oost Twente zijn ook donateurs welkom. Voor elk bedrag hoger dan € 25,00 per jaar is men donateur.

Een donateur kan gebruik maken van dezelfde faciliteiten als de leden.

Het enige verschil is dat een donateur niet welkom is op de Algemene Leden Vergadering, elke derde dinsdag in januari.

 Beste leden,

 

Ook in het jubileumjaar 2015 wordt er weer contributie geïnd via de Europese variant van de Nederlandse incasso: de Euro-incasso. De afschrijving op uw rekeningoverzicht ziet er dan anders uit dan u nu gewend bent.

 

U herkent onze incasso aan de volgende gegevens:

Incassant ID:                            NL19ZZZ400745860000

Uw machtigingskenmerk:          NOT_LIDMAATSCHAP_2015

Omschrijving:                           Contributie Scheidsrechtersvereniging NOT – 2015

 

Het contributiebedrag is vastgesteld in de Algemene Ledenvergadering van dinsdag 20 januari 2015 op EUR 55,- per kalenderjaar. Wij schrijven dit bedrag op vanaf vrijdag 6 maart 2015 van uw rekening af.

 

Uiteraard zijn onze juniorenleden (jonger dan 18 jaar op 1 januari 2015) en ereleden vrijgesteld van contributie.

 

Heeft u vragen over deze incasso? Neem dan contact op met ondergetekende.

 

Met vriendelijke groet,

 

Peter Dorman

Penningmeester

Scheidsrechtersvereniging Noord-Oost Twente
Zonder Respect Geen Voetbal

www.svnot.nl  |  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

                                                                              

 

               
BELTONA 2018-2019              
               
17381 dinsdag 9 oktober 2018 AVANTI W. VICTORIA'28 20:15 SR LWKH47C Dave Hoffmann
          ASR SCRT57T Firas Al Khatib
          ASR SPHP91A Anton Tafas
               
17403 dinsdag 30 oktober 2018 QUICK'20 MVV'29 20:15 SR BPRG46I Huub Nijhuis
          ASR BPHP41M Jos Engbers
          ASR MCVK22M Jordy Bakker
               
17375 woensdag 31 oktober 2018 SPARTA E. AVANTI W. 20:00 SR BPRJ51V Henk Blokhuis
          ASR GKPT10T Jurre Schepers
          ASR FXSK258 Lars Iepma
               
17382 dinsdag 20 november 2018 AVANTI W. WILHELMINASCHOOL 20:15 SR GCKT74V Mike Harmsen
          ASR MBDD06E Elmar van der Hooft
          ASR FQRB055 Fatih Capar
               
17410 dinsdag 20 november 2018 QUICK'20 DETO 20:15 SR FHZC79U Peter Dorman
          ASR BNWP68G Robbie Rakers
          ASR BPHP41M Jos Engbers
               
17375 woensdag 21 november 2018 SPARTA E. VICTORIA'28 20:00 SR BPCY533 Peter Geerdink
          ASR SCRT57T Firas Al Khatib
          ASR SPHP91A Anton Tafas
               
17504 dinsdag 11 december 2018 QUICK'20 BWO 20:15 SR FQRB055 Fatih Capar
          ASR FFXM712 Fikret Ucuncu
          ASR BPHP41M Jos Engbers
               
17377 woensdag 12 december 2018 SPARTA E. WILHELMINASCHOOL 20:00 SR BPTL74U Paul Damhuis
          ASR GKPT10T Jurre Schepers
          ASR FXSK258 Lars Iepma
               
17379 dinsdag 26 februari 2019 AVANTI W. SPARTA E. 20:15 SR BNWP68G Robbie Rakers
          ASR FFXM712 Fikret Ucuncu
          ASR MCVK22M Jordy Bakker
               
             
23-sep   Frits Braamer De Lutte 2 - RSC 2 11.15 uur SB/KNVB Comp.
    Carel  Cuppers KOSC 2 - WVV'34 2 11.00 uur SR/KNVB Comp.
    Jos Engbers De Meern - UDI'19/CSU 14.00 uur RA/KNVB Comp.
    Bert Eulink De Lutte 2 - RSC 2 11.15 uur SR/KNVB Comp.
    Peter Geerdink Reutum 2 - La Prmiėre 2 09.30 uur SR/NOT Comp.
    Mike Harmsen Sportlust Glanerbrug - Twenthe 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Henk Hulsmeijers Barbaros - WSV 14.30 uur RA/KNVB Comp.
    Koen Klunder Concordia W. - Quick 1888 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Björn Kuipers Emmen - PEC Zwolle 14.30 uur SR/KNVB Comp.
    Gerrit Oude Wolcherink TVC'28 2 - AWC 2 11.15 uur SR/KNVB Comp.
    Robbie Rakers Bon Boys 2 - Stevo 2 11.15 uur SR/KNVB Comp.
    Anton Tafas SDC'12 3 - FC Suryoye/Medi 2 10.45 uur SR/NOT Comp.
    Fikret Ucuncu Oldenzaal 3 -  De Tubanters 2 10.00 uur SR/KNVB Comp.
    Henk Wippo De Lutte - TVV 14.00 uur SR/KNVB Comp.
             
26-sep   Erik Koopman Te Werve - Ajax 20.45 uur ASR/KNVB Beker
             
27-sep   Huub Nijhuis Excelsior'31 5 - DZVV 20.00 uur SR/KNVB/Zaal Comp.
             
28-sep   Huub Nijhuis FC Almelo - Jong Eagles/M19 20.00 uur Secr/KNVB/Zaal Comp.
    Huub Nijhuis FC Almelo 2- Morado 2 21.00 uur SR/KNVB/Zaal Comp.
             
29-sep   Jordy Bakker Longa'30 JO19-1 - WSV JO19-1 15.15 uur SR/KNVB Comp.
    Fatih Capar Beloften FC Twente - Beloften ADO Den Haag 17.00 uur SR/KNVB Comp.
    Carel Cuppers UD W. JO17-1 - Vogido JO17-1 14.30 uur SR/KNVB Comp.
    Jos Engbers HZVV - Gorecht 15.00 uur ASR/KNVB Comp.
    Haike Grondman NEO JO15-2 - avc Heracles JO15-1 12.15 uur SR/KNVB Comp.
    Mike Harmsen DVS Ermelo JO19-1 - HSC'21 JO19-1 14.30 uur SR/KNVB Comp.
    Elmar van der Hooft MVV'29 JO19-1 - SDC'12 JO19-1 14.30 uur SR/KNVB Comp.
    Bouke Kamphuis RSC JO19-1 - HHC Hardenberg Jo19-1 14.30 uur SR/KNVB Comp.
    Rob Olde Klieverink HZVV - Gorecht 15.00 uur SR/KNVB Comp.
    Damir Sehovic Vogido JO19-1 - TVC'28 JO19-1 15.00 uur SR/KNVB Comp.
    Fikret Ucuncu Quick'20 JO13-1 - FC Emmen JO13-2 11.15 uur SR/KNVB Comp.
             
30-sep   Carel Cuppers RSC 2 - LSV 2 11.00 uur SR/KNVB Comp.
    Peter Dorman KOSC - Rood Zwart 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Piet van Ek t Centrum - Phenix 14.30 uur SR/KNVB Comp.
    Bert Eulink Stevo 3 - UDI 2 10.00 uur SR/KNVB Comp.
    Peter Geerdink Fleringen - De Lutte 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Mike Harmsen Vogido - Achilles'12 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Dave Hoffmann Vosta - SVV'91 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Koen Klunder UDI'19/CSU - Leonidas 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    André Leushuis Saasveldia - Reutum 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Huub Nijhuis BWO 2 - De Tukkers 11.30 uur SR/KNVB Comp.
    Damir Sehovic De Graafschap JO15-1 - DSO JO15-1 12.00 uur SR/KNVB Comp.
    Fikret Ucuncu Saasveldia 2 - MVV'29 2 10.00 uur SR/KNVB Comp.
             
1-okt   Huub Nijhuis Eilermark - Bon Boys 20.15 uur SR/KNVB/Zaal Comp.
    Huub Nijhuis FV United Enschede - Turkuaz 2 21.15 uur SR/KNVB/Zaal Comp.
             
2-okt   Huub Nijhuis HHC Hardenberg 2 - Bruchterveld 19.30 uur SR/KNVB/Zaal Comp.
    Huub Nijhuis HHC Hardenberg 3 - Excelsior'31 4 21.30 uur SR/KNVB/Zaal Comp.
             
4-okt   Huub Nijhuis Zalvo'89 3 - KOSC 2 20.00 uur SR/KNVB/Zaal Comp.
             
9-okt   Firas Al Khatib Avanti W. - Vcitoria'28 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
    Dave Hoffmann Avanti W. - Vcitoria'28 20.15 uur SR/KNVB Beltona
    Anton Tafas Avanti W. - Vcitoria'28 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
             
30-okt   Jordy Bakker Quick'20 - MVV'29 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
    Jos Engbers Quick'20 - MVV'29 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
    André Leushuis De Esch - Tubantia 20.00 uur SR/NOT Oefen
    Huub Nijhuis Quick'20 - MVV'29 20.15 uur SR/KNVB Beltona
             
31-okt   Henk Blokhuis Sparta E. - Avanti W. 20.00 uur SR/KNVB Beltona
    Lars Iepma Sparta E. - Avanti W. 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
    Jurre Schepers Sparta E. - Avanti W. 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
             
20-nov   Fatih Capar Avanti W. - Wilhelminaschool 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
    Peter Dorman Quick'20 -  DETO 20.15 uur SR/KNVB Beltona
    Jos Engbers Quick'20 -  DETO 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
    Mike Harmsen Avanti W. - Wilhelminaschool 20.15 uur SR/KNVB Beltona
    Elmar van der Hooft Avanti W. - Wilhelminaschool 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
    Robbie Rakers Quick'20 -  DETO 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
             
21-nov   Firas Al Khatib Sparta E. - Victoria'28 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
    Peter Geerdink Sparta E. - Victoria'28 20.00 uur SR/KNVB Beltona
    Anton Tafas Sparta E. - Victoria'28 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
             
11-dec   Fatih Capar Quick'20 - BWO 20.15 uur SR/KNVB Beltona
    Jos Engbers Quick'20 - BWO 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
    Fikret Ucuncu Quick'20 - BWO 20.15 uur ASR/KNVB Beltona
             
12-dec   Paul Damhuis Sparta E. - Wilhelminaschool 20.00 uur SR/KNVB Beltona
    Lars Iepma Sparta E. - Wilhelminaschool 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
    Jurre Schepers Sparta E. - Wilhelminaschool 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
             
26-feb   Jordy Bakker Avanti W. - Sparta E. 20.00 uur ASR/KNVB Beltona
    Robbie Rakers Avanti W. - Sparta E. 20.00 uur SR/KNVB Beltona
    Fikret Ucuncu Avanti W. - Sparta E. 20.00 uur SR/KNVB Beltona