Algemeen Nieuws

 

SCHEIDSRECHTERSVERENIGING NOORD OOST TWENTE.

 

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.">Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

    WWW.SVNOT.NL

 

SECRETARIAAT:              

 

JOS ENGBERS,

NIEUWSTRAAT 54,

7571 BM OLDENZAAL.

06-41657782

 

DE SCHEIDSRECHTERSVERENIGING IS OP 8 OKTOBER 1965 OPGERICHT ALS EEN VERENIGING MET VOLLEDIGE RECHTSBEVOEGDHEID.

 

‘DOEL VAN DE VERENIGING IS DE OPVANG EN BEGELEIDING VAN VOETBALSCHEIDSRECHTERS’. (tekst 1965)

 

Het huidige bestuur bestaat uit:

 ROB OLDE KLIEVERINK, Voorzitter,

06-31787025,      

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.        

    

JOS ENGBERS, Secretaris,

06-41657782,    

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

PETER DORMAN, Penningmeester,

06-14532908, 

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

                                                                                                 

ROBBIE RAKERS, Technische Commissie,

0541-356646     

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

                                                                                                                               

GERRIT OUDE WOLCHERINK, Werving en behoud,

06-10809449

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

‘DOEL VAN DE VERENIGING IS DE OPVANG EN BEGELEIDING VAN VOETBALSCHEIDSRECHTERS’.

 

Omdat sinds 1965 het voetbal in zijn algemeenheid en de scheidsrechterswereld in het bijzonder erg veranderd is, hebben wij gemeend bovenstaande activiteiten te moeten uitbreiden.

Het belangrijkste doel van de huidige vereniging moet luiden:

 

Het werven en behouden van (oude en nieuwe) leden.

Zonder actieve leden kun je een vereniging niet draaiende houden. Daarom willen we graag in contact komen met de bij ons aangesloten voetbalverenigingen.

 Deze verenigingen (SDC’12, Fleringen, Reutum, KOSC, UD W., RSC, De Lutte, DSVD, DTC’07, Berghuizen, De Esch, v.v. Oldenzaal, Quick’20, Losser, Sportclub Overdinkel en AJC’96) kampen elk weekend met een groot (club-) scheidsrechterstekort.

 We willen graag (in samenwerking met de KNVB) scheidsrechtercursussen organiseren. De jongste leden kunnen de opleiding tot pupillenscheidsrechter volgen. Een stapje verder is de opleiding tot juniorenscheidsrechter. Tenslotte kun je de basisopleiding scheidsrechter (BOS) volgen voor zowel op het veld als in de zaal

 

De opvang en begeleiding van voetbalscheidsrechters.

Dit lijkt ons een prachtige taak voor de ‘oudere’ leden van onze vereniging. Mensen die hun sporen verdiend hebben in de scheidsrechterswereld kunnen ‘jonge honden’  op een prima wijze begeleiden en voorzien van praktische tips. Ook zouden we graag een beroep willen doen op de ‘oudere clubscheidsrechters’ van de bij ons aangesloten verenigingen. Als deze hierboven genoemde mensen zich verder willen verdiepen in de jonge scheidsrechter dan kunnen zij de cursus praktijkbegeleider volgen.

 

Het rapporteren van (assistent-)scheidsrechters.

Heeft U affiniteit met de scheidsrechterswereld en gaat u in het weekend toch al naar het voetbalveld dan bestaat er ook nog de mogelijkheid om de cursus rapporteur te volgen. U hoeft dan niet te mopperen op de man of vrouw met de fluit of de vlag, maar u beoordeelt hem of haar op kwaliteiten aan de hand een beoordelingsformulier. Leuk en interessant werk dat echt nodig is om de toppers daar te krijgen waar ze horen!

 

Spelregels uitleg.

De beste scheidsrechters staan altijd aan de kant. Maar….het zijn niet de beste spelregelkenners. Daarom zijn wij graag bereid om bij Uw vereniging te komen om tekst en uitleg te geven met betrekking tot de spelregels. Dit kan ook aan de hand van bewegende beelden. Misschien vindt u het zo interessant dat uw vereniging mee gaat doen aan de regionale, provinciale en landelijke spelregelwedstrijden. Vraag maar eens in Reutum en omgeving hoeveel plezier dat geeft.

 

Aanstellingen.

Wij verzorgen ook de aanstellingen voor de wedstrijden in de zogenaamde stille periode. (voorbereiding, winterstop, einde seizoen). De clubs zijn verplicht om scheidsrechters aan te trekken die tijdens de competitie op hetzelfde niveau actief zijn. Een scheidsrechter mag dan ook geen wedstrijd aanvaarden die boven of onder zijn niveau ligt.

Een aanvraag kost € 2,50 per wedstrijd. Hier komen dan de kosten voor een wedstrijd (€ 20,60), een dagtoernooi (€ 50,00) of een deeltoernooi ( € 25,00) bij. Indien we competitiewedstrijden van lagere teams moeten bemannen, gelden dezelfde kosten.     

 

Training.

Een goede (assistent-) scheidsrechter beschikt over een puike conditie. Daarom is training onontbeerlijk. De scheidsrechtersvereniging Noord Oost Twente traint iedere woensdagavond op de velden van de s.v.De Lutte.  Deze wekelijkse happening begint om 19.30 uur.

Clubavonden.

In principe elke eerste dinsdag van de oneven maanden is er in het clubgebouw van de s.v. De Lutte aan de Pastoor Geerdinkstraat 27 te De Lutte een clubavond. Traditiegetrouw wordt er altijd begonnen met de laatste nieuwtjes van het bestuur. Daarna volgt de al even traditionele als spannende spelregelronde om de Hennie Meenhuis bokaal.    

 

Clubscheidsrechters.

Wij weten dat de aangesloten verenigingen over eigen clubscheidsrechters beschikken. Ook weten wij dat dit aantal lang niet toereikend is om alle wedstrijden te bemannen. Daarom zouden wij graag zien dat er een ‘grote pot’ komt, met daarin alle actieve clubscheidsrechters. Wij vinden dat ook deze (meestal gekwalificeerde) scheidsrechters recht hebben de geldende wedstrijdpremie van de KNVB. Wij – als NOT – willen dan de aanstellingen regelen. Gaarne zijn wij bereid om onze visie met U te bespreken.

 

Internetsite.

Via www.svnot.nl kunt u ons digitaal volgen.

 

E-mailadres.

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken." style="line-height: 1.3em;">Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Verder bemannen we ook wedstrijden die gespeeld worden in het kader van het Jeugd Plan Nederland. Ook wedstrijden van de Voetbal Vrouwen Academie van FC Twente worden geregeld door ons geleid. Voorts leveren wij trio’s voor de wedstrijden aan de inmiddels zeer bekende Beltona Jeugd Competitie.

 

Onze accommodatie: terrein s.v. De Lutte, Sportpark De Stockakker, Pastoor Geerdinkstraat 27 te De Lutte.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Afdrukken

Scheidsrechter zijn is een fantastische, veelzijdige hobby. Leidinggeven, wedstrijden mogelijk maken en in goede banen leiden, een voorbeeld zijn voor de spelers en begeleiding, werken aan een goede conditie en spelregelkennis, het ontwikkelen van communicatieve vaardigheden en mensenkennis, durven beslissen, official zijn van de KNVB, kortom, alle elementen om jezelf te ontplooien, zijn aanwezig.

Elke week beleven duizenden mensen veel plezier aan hun sport. Ze lijken éénlingen, maar zijn dat niet. De Scheidsrechtersvereniging Noord Oost Twente staat achter haar leden, zowel op het veld als in de zaal, en biedt een dienstenpakket waarvan de leden gebruik kunnen maken.

Een scheidsrechter is dus een teamspeler.

 

OVERZICHT VAN DE ERELEDEN N.O.T.:

 

B. HEISTERKAMP (1978)

C. KLEINHAARHUIS (1978)

T. VENNEGOOR OF HESSELINK (1990)

G. OOSTERIK (1993) EREVOORZITTER

H. MEENHUIS (1997) †

G. WILLEMSEN (2003)

W. JANSEN (2003) †

C.OOSTENDORP (2009)

 

OVERZICHT LEDEN VAN VERDIENSTE K.N.VB.:

J. ENGBERS (2014)

 

OVERZICHT LEDEN VAN VERDIENSTE N.O.T.:

T. VENNEGOOR OF HESSELINK (1989)

G. WILLEMSEN (1990)

D. MASSINK (1990)

S. VAN SANTEN (1990)

F. KAMERICH (1993)

H. MEENHUIS (1994) †

R. PLATVOET (1997)

B. HOLSINK (2005)

G. LOHUIS (2005)

F. DE ROND (2008)

H. SPIJKER (2009)

 

WINNAARS VAN DE PRESTATIETROFEE:

 

1979 S. DOBOR

1980 D. MASSINK

1981 B. HOLSINK

1982 G. WILLEMSEN

1983 L. TIJHUIS - DAMINK

1984 P. MEYS

1985 F. SMELT

1986 H. ELFERINK

1987 J. REERINK

1988 H. SLAGHUIS

1989 P. VAN ESSEN

1990 R. MEENHUIS

1991 J. KUIPERS

1992 P. KOOPMAN

1993 W. JANSEN

1994 B. VAN DER AA

1995 B. EULINK

1996 A. LEUSHUIS

1997 H. HULSMEIJERS

1998 F. SMELT

1999 R. MORSINK

2000 R. PLATVOET

2001 A. LOPEZ MAYORQUIN

2002 B. HOLSINK

2003 S. DOBOR

2004 C. KLEINHAARHUIS

2005 G. LOHUIS

2006 B. KUIPERS

2007 G. JANSEN

2008 B. EULINK

2009 T. HOFSTE

2009 P. NIJHUIS †

2010 E. KOOPMAN

2011 G. OUDE WOLCHERINK

2012 A. LEUSHUIS

2013 P. WEGHORST

2014: B. KUIPERS

2015: R. OLDE KLIEVERINK

2016: H. BLOKHUIS

2017: D. HOFFMANN

Het bestuur is als volgt samengesteld:

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Lid: Voorzitter Technische Commissie

Lid: Voorzitter Werving en Behoud

 

Het bestuur formuleert het beleid van de vereniging, brengt deze ten uitvoer en communiceert het beleid richting haar leden..

 

Voorzitter:

Rob Olde Klieverink

0631787025

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Verantwoordelijk voor: algehele leiding en public relations

 

Secretaris:

Jos Engbers

0641657782

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Verantwoordelijk voor: Alle zaken betreffende het secretariaat, ledenadministratie, contacten met de krant, website & nieuwsbrief.

 

Penningmeester:

Peter Dorman

0657870071

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Rekeningnummer  NL83RABO0169172090

verantwoordelijk voor: financieel beheer van de vereniging, wedstrijd declaraties.

 

Het bovenstaande Dagelijks Bestuur is verantwoordelijk voor de sponsoring.

 

Technische Commissie

Robbie Rakers

0626573464

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Verantwoordelijk voor: technische zaken, tuchtzaken/molestatie, masterplan arbitrage KNVB/clubscheidsrechters, contacten met de coördinatoren van de aangesloten verenigingen.

 

Werving & Behoud

Gerrit Oude Wolcherink

0610809449

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Verantwoordelijk voor: Ondersteuning technische commissie, activiteiten voor de leden, wel en wee. 

 

 

Vergaderingen Bestuur:

Het bestuur zal, met uitzondering van de maanden juli en augustus, zo mogelijk iedere maand vergaderen volgens een van te voren vastgesteld schema. Extra vergaderingen kunnen worden ingelast. Leden zijn in de gelegenheid bestuurs-vergaderingen bij te wonen, nadat zij zich hiervoor hebben aangemeld bij de secretaris.