Opkomende activiteiten

zaterdag 20 oktober, 19:00 -
Bestuursuitje
----------------------------------
woensdag 24 oktober, 19:30 -
Training bij De Lutte
----------------------------------
woensdag 31 oktober, 19:30 -
Training bij De Lutte
----------------------------------
woensdag 7 november, 19:30 -
Gezamenlijke training met COVS groepen in De Lutte
----------------------------------
dinsdag 13 november, 19:30 -
Bestuursvergadering bij Peter
----------------------------------

België is momenteel in de ban van een justitieel onderzoek naar financiële malversaties en matchfixing. Verschillende Belgische media berichten dat Mogi Bayat, een invloedrijke zaakwaarnemer, is opgepakt in het kader van een onderzoek naar financiële fraude. Ook zijn er invallen gepleegd bij naar verluidt twintig Belgische clubs, waaronder Club Brugge en Anderlecht.

Inlogformulier