Opkomende activiteiten

woensdag 23 mei, 19:30 -
Training bij De Lutte
----------------------------------
woensdag 30 mei, 19:30 -
Training bij De Lutte
----------------------------------
        19.30 uur
        19.30 uur
         
19-mei   Firas Al Khatib AJC'96 JO19-1 - Oldenzaal JO19-2 12.15 uur
    Jordy Bakker Sc. Enschede JO17-1 - Heino JO17-1 14.30 uur
    Henk Blokhuis SDC'12 4 - AJC'96 2 14.30 uur
    Fatih Capar Longa '30 JO17-1 - Union JO17-1 15.15 uur
    Carel Cuppers De Lutte JO17-1 - Sparta E. JO17-2 15.00 uur
    Jos Engbers DOS'37 - KHC 14.30 uur
    Haike Grondman NEO JO13-1 - Rohda Ralate JO13-1 12.00 uur
    Mike Harmsen ON JO19-1 - Vroomshoopse Boys JO19-1 12.30 uur
    Dave Hoffmann VDZ JO19-1 - TOP JO19-1 14.00 uur
    Elmar van der Hooft TVC28 JO15-1 - Sc. Enschede JO15-1 12.30 uur
    Lars Iepma RSC JO17-1 - ATC'65 JO17-2 12.45 uur
    Rob Olde Klieverink SVZW - DETO 14.30 uur
    Robbie Rakers TVC'28 JO19-1 - Rohda Raalte JO19-1 14.30 uur
    Damir Sehovic WVF JO19-1 - IJVV JO19-1 15.00 uur
    Fikret Ucuncu De Esch JO15-1 - UD W. JO15-1 12.30 uur
         
20-mei   Carel Cuppers De Tubanters 2 - FC Aramea 2 11.30 uur
    Peter Dorman Enter - Markelo 14.00 uur
    Jos Engbers Heino - Rigtersbleek 14.00 uur
    Bert Eulink De Tukkers 3 - De Zweef 3 11.00 uur
    Peter Geerdink TVV - DTC'07 14.00 uur
    Mike Harmsen Saasveldia - De Tukkers 14.00 uur
    Henk Hulsmeijers Rood Zwart - Hector 14.00 uur
    Koen Klunder sc. Woezik - Vlissingen 14.30 uur
    AndrĂ© Leushuis KOSC - Juventa'12 14.00 uur
    Huub Nijhuis Vosseveld - Neede 14.00 uur
    Gerrit Oude Wolcherink Broekland - Terwolde 14.00 uur
    Robbie Rakers Rood Zwart - Hector 14.00 uur
    Fikret Ucuncu GSV'63 - DEO 14.00 uur
    Henk Wippo Manderveen - Phenix 14.00 uur
         
26-mei   Jordy Bakker De Tubanters JO19-1 - ON JO19-1 14.30 uur
    Fatih Capar MVV'29 JO19-1 - Stevo JO19-1 14.30 uur
    Carel Cuppers LSV JO15-1- RSC JO15-1 11.15 uur
    Haike Grondman Sparta E. JO13-1 - WSV JO13-1 10.00 uur
    Mike Harmsen PH JO19-1 DZC'68 JO19-1 14.45 uur
    Dave Hoffmann PEC Zwolle JO15-1 - Zeeburgia JO15-1 12.00 uur
    Lars Iepma Sc. Enschede JO15-1 - Rohda Raalte JO15-1 12.45 uur
    Rob Olde kLieverink Nunspeet - DOS'37 15.00 uur
    Damir Sehovic HHC Hardenberg JO19-1 - Sparta E. JO19-1 12.30 uur
         
27-mei   Carel Cuppers Tubantia 3 - Oldenzaal 2 11.15 uur
    Peter Dorman Rigtersbleek 2 - TVC'28 2 11.15 uur
    Jos Kienhuis DTC'07 3 - Sportlust Vroomshoop 3 09.30 uur
    Bert Eulink Saasveldia 2 - UD W. 2 11.00 uur
    Peter Geerdink Marienheem - Go Ahead Deventer 14.00 uur
    Mike Harmsen Avanti W. - Eilermark 14.00 uur
    Henk Hulsmeijers NEO - Saasveldia 14.00 uur
    Koen Klunder Tubantia - BWO 14.00 uur
    Huub Nijhuis Luctor 2 - Achilles'12 2 11.00 uur
    Gerrit Oude Wolcherink Diepenheim - Buurse 14.00 uur
    Robbie Rakers Berghuizen - Zenderen Vooruit 14.00 uur
    Fikret Ucuncu SDC'12 2 - EMOS 2 10.45 uur
    Pim Weghorst NEC - Stevo 14.00 uur
         
28-mei   Firas Al Khatib Toernooi Twents Carmel College 09.30 uur
    Bert Eulink Toernooi Twents Carmel College 09.30 uur
    Peter Geerdink Toernooi Twents Carmel College 09.30 uur
    Anton Tafas Toernooi Twents Carmel College 09.30 uur
         
2-jun   Firas Al Khatib Internationaal C toernooi SDC'12 10.00 uur
    Jordy Bakker Internationaal E toernooi Quick'20 10.00 uur
    Fatih Capar Internationaal E toernooi Quick'20 10.00 uur
    Peter Geerdink Internationaal C toernooi SDC'12 10.00 uur
    Mike Harmsen Internationaal C toernooi SDC'12 10.00 uur
    Bouke Kamphuis Internationaal E toernooi Quick'20 10.00 uur
    Huub Nijhuis Internationaal C toernooi SDC'12 10.00 uur
    Robbie Rakers Internationaal C toernooi SDC'12 10.00 uur
      Internationaal C toernooi SDC'12 10.00 uur
    Anton Tafas Internationaal C toernooi SDC'12 10.00 uur
    Fikret Ucuncu Internationaal C toernooi SDC'12 10.00 uur
         
3-jun   Firas Al Khatib Internationaal C toernooi SDC'12 10.00 uur
    Jordy Bakker Internationaal E toernooi Quick'20 10.00 uur
    Henk Blokhuis Internationaal C toernooi SDC'12 10.00 uur
    Fatih Capar Internationaal E toernooi Quick'20 10.00 uur
    Peter Geerdink Internationaal C toernooi SDC'12 10.00 uur
    Mike Harmsen Internationaal C toernooi SDC'12 10.00 uur
    Dave Hoffmann Internationaal C toernooi SDC'12 10.00 uur
    Bouke Kamphuis Internationaal E toernooi Quick'20 10.00 uur
    Robbie Rakers Internationaal C toernooi SDC'12 10.00 uur
    Anton Tafas Internationaal C toernooi SDC'12 10.00 uur
    Fikret Ucuncu Internationaal C toernooi SDC'12 10.00 uur

Inlogformulier