Opkomende activiteiten

woensdag 26 september, 19:30 -
Training bij De Lutte
----------------------------------
donderdag 4 oktober, 19:30 -
gezamenlijke training SEO, SHO, SNO en NOT in Hengelo
----------------------------------

Aanstellingen Eredivisie

WedstrijdDatumScheidsrechterAssistentenVierde
official
Heracles Almelo - FC Twente vr. 9 maart (20.00 uur) Blom Balder en Polman Kooij
ADO Den Haag - NAC Breda za. 10 maart (18.30 uur) Makkelie Diks en Steegstra Van der Eijk
Willem II - PSV za. 10 maart (19.45 uur) Kuipers Van Roekel en Zeinstra Ruperti
VVV-Venlo - Excelsior za. 10 maart (19.45 uur) Martens Bexkens en Kleinjan Oostrom
Roda JC - Sparta Rotterdam za. 10 maart (20.45 uur) Nijhuis De Vries en Honig Pérez
FC Groningen - PEC Zwolle zo. 11 maart (12.30 uur) Lindhout Bluemink en De Nas Gerrets
Ajax - SC Heerenveen zo. 11 maart (14.30 uur) Kamphuis Goossens en Langkamp Blank
FC Utrecht - Vitesse zo. 11 maart (14.30 uur) Janssen Van Dongen en Siebert Van Herk
Feyenoord - AZ zo. 11 maart (16.45 uur) Higler Schaap en Brondijk Van de Graaf

Aanstellingen Jupiler League

WedstrijdDatumScheidsrechterAssistentenVierde
official
FC Emmen - Jong AZ vr. 9 maart (20.00 uur) Bax Steinhauser en Langeland Winkel
Jong Ajax - Go Ahead Eagles vr. 9 maart (20.00 uur) Van Herk Krijt en Zijlstra Vos
Telstar - Helmond Sport vr. 9 maart (20.00 uur) Van den Kerkhof Vandeursen en Hubers Rozendal
De Graafschap - FC Dordrecht vr. 9 maart (20.00 uur) Gözübüyük Van de Ven en Jansen Dröge
RKC Waalwijk - Jong PSV vr. 9 maart (20.00 uur) Teuben Koopman en Adriaans Van der Laan
NEC - FC Volendam vr. 9 maart (20.00 uur) Van Boekel Hoekstra en Lapar De Vries
FC Eindhoven - Fortuna Sittard vr. 9 maart (20.00 uur) Van de Graaf Ketting en Weterings Voncken
FC Den Bosch - FC Oss vr. 9 maart (20.00 uur) Dieperink Boonman en Janson Cantineau
SC Cambuur - Almere City vr. 9 maart (20.00 uur) Pérez Van Zuilen en Dobre Van der Pol
MVV - Jong FC Utrecht vr. 9 maart (20.00 uur) Ruperti Frijn en Van Kampen Nagtegaal

Inlogformulier