Opkomende activiteiten

woensdag 26 september, 19:30 -
Training bij De Lutte
----------------------------------
donderdag 4 oktober, 19:30 -
gezamenlijke training SEO, SHO, SNO en NOT in Hengelo
----------------------------------

Kevin Blom reist zondag af naar Zwolle voor het duel tussen PEC Zwolle en Ajax. De scheidsrechter wordt in het MAC³PARK stadion geassisteerd door Rob van de Ven en Johan Balder, Christiaan Bax is vierde official.

Wil Ajax de druk op lijstaanvoerder PSV blijven houden, dan dient er zondagmiddag gewonnen te worden op bezoek bij de nummer vijf van de competitie. Afgelopen zondag wisten de mannen van Erik ten Hag met 2-1 te winnen van FC Twente. Het gat met de koploper uit Eindhoven, dat met dezelfde cijfers zegevierde op bezoek bij Sparta Rotterdam, bleef daardoor op zeven punten.

PEC niet in vorm

Bij PEC Zwolle loopt het na de winterstop nog niet bepaald lekker. Van de laatste zes duels werden alleen die met NAC Breda en sc Heerenveen gewonnen. De overige wedstrijden, tegen FC Utrecht, PSV, AZ en Vitesse, leverden een nederlaag op voor de equipe van coach John van 't Schip. Een dag eerder ontvangt PSV sc Heerenveen. Het eerste duel tussen beide clubs, in het Abe Lenstra stadion, werd begin september 2017 door de thuisclub met 2-0 gewonnen. Het treffen in het Philips stadion staat onder leiding van Dennis Higler.

In de Jupiler League ontmoet koploper N.E.C. in Maastricht vrijdagavond MVV. Nummer twee Jong Ajax, dat staat op eenzelfde puntenaantal, neemt het maandagavond in eigen huis op tegen FC Oss. De duels staan onder leiding van respectievelijk Danny Makkelie en Edgar Bijl. Nummer drie Fortuna Sittard, dat de laatste weken veel punten liet liggen, ontvangt vrijdagavond Telstar, de nummer vijf van de ranglijst.

Eredivisie

WedstrijdDatumScheidsrechterAssistentenVierde
official
VVV-Venlo - FC Groningen vr. 16 februari (20.00 uur) Van de Graaf Zeinstra en Hubers Van Herk
Vitesse - Excelsior za. 17 februari (18.30 uur) Manschot Van Roekel en De Vries Van der Eijk
PSV - sc Heerenveen za. 17 februari (19.45 uur) Higler Van Zuilen en Polman Van de Graaf
 NAC Breda - AZ za. 17 februari (19.45 uur) Kamphuis Bexkens en Siebert Martens
ADO Den Haag - Willem II za. 17 februari (20.45 uur) Kooij Schaap en Honig Blank
Roda JC - FC Utrecht zo. 18 februari (12.30 uur) Lindhout Bluemink en De Nas Oostrom
Feyenoord - Heracles Almelo zo. 18 februari (14.30 uur) Janssen Hoekstra en Strijker Dieperink
FC Twente - Sparta Rotterdam zo. 18 februari (14.30 uur) Van Boekel Kleinjan en Dobre Teuben
PEC Zwolle - Ajax zo. 18 februari (16.45 uur) Blom Van de Ven en Balder Bax

Jupiler League

WedstrijdDatumScheidsrechterAssistentenVierde
official
Helmond Sport - Jong FC Utrecht vr. 16 februari (20.00 uur) Blank Janssen en Van Vlokhoven De Cock
RKC Waalwijk - SC Cambuur vr. 16 februari (20.00 uur) C. Mulder Langeland en Fikkert Gansner
FC Emmen - De Graafschap vr. 16 februari (20.00 uur) Wiedemeijer Lapar en Bodde Winkel
Almere City FC - Go Ahead Eagles vr. 16 februari (20.00 uur) S. Mulder Van der Vrande en Janson Van der Laan
FC Eindhoven - Jong AZ vr. 16 februari (20.00 uur) Alen Hillaert en Devriese Timmer
Fortuna Sittard - Telstar vr. 16 februari (20.00 uur) Bax Boonman en Jansen Hensgens
MVV - N.E.C.  vr. 16 februari (20.00 uur) Makkelie Diks en Steegstra Voncken
FC Volendam - FC Dordrecht vr. 16 februari (20.00 uur) Van den Kerkhof Ketting en Vandeursen Bos
Jong PSV - FC Den Bosch ma. 19 februari (20.00 uur) Pérez Zijlstra en Ozinga Vries
Jong Ajax - FC Oss ma. 19 februari (20.00 uur) Bijl Frijn en Van Kampen Dröge

Inlogformulier