Opkomende activiteiten

woensdag 26 september, 19:30 -
Training bij De Lutte
----------------------------------
donderdag 4 oktober, 19:30 -
gezamenlijke training SEO, SHO, SNO en NOT in Hengelo
----------------------------------

Bas Nijhuis reist zaterdagavond af naar Rotterdam. De scheidsrechter uit Enschede leidt op Het Kasteel de wedstrijd tussen de nummer laatst en de koploper van de Eredivisie: Sparta Rotterdam - PSV. Nijhuis wordt geassisteerd door Terry Hoekstra en Nicky Siebert. Martin van den Kerkhof fungeert als vierde official.

De wedstrijd in Rotterdam heeft een speciaal tintje voor Sparta-trainer Dick Advocaat. De voormalig bondscoach werkte tussen 1994 en 1998 en tussen 2012 en 2013 in Eindhoven als hoofdtrainer van PSV. Advocaat leidde de Brabanders in 1997 naar het landskampioenschap.

Advocaat wacht tegen zijn oude werkgever een zware klus. De Eindhovenaren zijn dit seizoen vrijwel onklopbaar. Van de 21 tot dusver gespeelde wedstrijden won PSV er achttien. Sparta stapte in evenveel duels pas drie keer als winnaar van het veld. Wel wonnen de Rotterdammers afgelopen weekeinde met 1-0 van Willem II.

Ajax ontvangt FC Twente

In Amsterdam neemt Ajax het zondag op tegen FC Twente. De ploeg van trainer Erik ten Hag zal uit zijn op wraak, nadat de Tukkers Ajax in de achtste finale uit het bekertoernooi kegelden. De wedstrijd in Amsterdam staat onder leiding van Serdar Gözübüyük. Dave Goossens en Bas van Dongen assisteren hem. Richard Martens is aangewezen als vierde official.

In de Jupiler League staat onder meer de Brabantse derby tussen FC Den Bosch en FC Eindhoven op het programma. Deze wedstrijd staat onder leiding van Stan Teuben. Bas Steinhauser en Nils van Kampen fungeren als zijn assistenten, terwijl Martijn Vos in stadion De Vliert de vierde official is.

Eredivisie

WedstrijdDatumScheidsrechterAssistentenVierde
official
Heracles Almelo - Willem II za. 10 februari (18.30 uur) Van Boekel Dobre en Jansen C. Mulder
FC Utrecht - PEC Zwolle za. 10 februari (18.30 uur) Wiedemeijer Brondijk en Lapar Ruperti
Sparta Rotterdam - PSV za. 10 februari (19.45 uur) Nijhuis Hoekstra en Siebert Van den Kerkhof
AZ - VVV-Venlo za. 10 februari (20.45 uur) Lindhout De Vries en Langkamp Dieperink
sc Heerenveen - Roda JC za. 10 februari (20.45 uur) Janssen Strijker en Bexkens Gerrets
Ajax - FC Twente zo. 11 februari (12.30 uur) Gözübüyük Goossens en Van Dongen Martens
Vitesse - Feyenoord zo. 11 februari (14.30 uur) Higler Schaap en Kleinjan Bax
Excelsior - NAC Breda zo. 11 februari (14.30 uur) Makkelie Diks en Steegstra Blank
FC Groningen - ADO Den Haag zo. 11 februari (16.45 uur) Manschot Van Zuilen en Vandeursen Oostrom

Jupiler League

WedstrijdDatumScheidsrechterAssistentenVierde
official
N.E.C. - Jong PSV do. 8 februari (20.00 uur) Martens Frijn en Nanninga Winkel
FC Dordrecht - Helmond Sport vr. 9 februari (20.00 uur) De Cremer Symons en Eerdekens Van der Laan
De Graafschap - FC Volendam vr. 9 februari (20.00 uur) Bax Koopman en Osseweijer Voncken
FC Den Bosch - FC Eindhoven vr. 9 februari (20.00 uur) Teuben Steinhauser en Van Kampen Vos
Telstar - Jong Ajax vr. 9 februari (20.00 uur) Dieperink Van Vlokhoven en Van der Vrande Sahiner
FC Oss - Almere City FC vr. 9 februari (20.00 uur) Blank Ozinga en Beijer Gansner
Jong FC Utrecht - RKC Waalwijk vr. 9 februari (20.00 uur) Oostrom Bodde en Krijt Vries
SC Cambuur - MVV vr. 9 februari (20.00 uur) Kooij Van de Ven en Janssen Van der Pol
Go Ahead Eagles - FC Emmen vr. 9 februari (20.00 uur) Kamphuis Fikkert en Weterings De Cock
Jong AZ - Fortuna Sittard ma. 12 februari (20.00 uur) Gerrets De Groot en Ribbink Cantineau

Inlogformulier