Opkomende activiteiten

woensdag 28 maart, 19:30 -
Training bij De Lutte
----------------------------------
woensdag 4 april, 19:30 -
Training bij De Lutte
----------------------------------
dinsdag 10 april, 19:30 -
Bestuursvergadering bij Peter
----------------------------------
woensdag 11 april, 19:30 -
Training bij De Lutte
----------------------------------

Scheidsrechter Tony Chapron,die in een klap wereldberoemd werd door een speler van Nantes na te trappen,mag drie maanden geen wedstrijden fluiten, heeft de tuchtcommissie van de Franse voetbalbond besloten. Chapron kwam op 14 januari tijdens de wedstrijd tussen Nantes en Paris Saint-Germain ten val na een botsing met Diego Carlos van Nantes.De arbiter dacht dat Carlos dat met opzet deed,gafhem een trap na en ook nog een rode kaart. Dat leidde tot grote woede in de Fransevoetbalwereld.Chapron bood zijn excusesaan aan Diego Carlos,maar is nu toch geschorst.

Inlogformulier